آموزش شنا

کلاسهای تابستانه ورزشی - هنری
برای اوقات فراغت دختران و پسران 7تا 15 سال ...
طرح استعدادیابی
طرح استعدادیابی برای متولدین دختر 84 تا 89 ...

 

مدرسه شنای دختران آفتاب در 4 شعبه کرج آموزش می دهد.

 
شعبه یک : استخر آزادگان کرج ، شهریه آموزش  تضمینی  شنا برای 10 جلسه در کلاسهای 5 نفره در بهار و تابستان سال95  برای کسانی که از طریق  این  سایت عضو میشوند با تخفیف  (150 هزار تومان) میباشد.
 
آدرس استخر: کرج : میدان آزادگان ، بلوار 45 متری کاج ، خیابان  نیک نژاد شمالی ، بلوار ولیعصر ، مابین بازار روز کاج و فرهنگسرای حافظیه ، استخر آزادگان
 
 
برای ثبت نام  اینجا کلیک کنید.
 
شعبه دو:استخر دلفین فردیس کرج ، شهریه آموزش  تضمینی  شنا برای 10 جلسه در کلاسهای 5 نفره دربهار و تابستان سال95  برای کسانی که از طریق  این  سایت عضو میشوند با تخفیف  (180هزار تومان) میباشد.
 
آدرس دفتر ثبت نام  : فلکه دوم فردیس ، جنب مسجد ، پاساژ رضا ؛ طبقه دوم ، مدرسه شنای دختران آفتاب
 
برای ثبت نام ،نام و نام خانوادگی و شماره تماس و استخر مورد نظر را به شماره 09377710167 پیامک بزنیدو در پیامک ذکر کنید که از طریق سایت با مدرسه شنا آشنا شده اید تا در اسرع وقت باشما تماس بگیرند.
 
 
 
 
 
 
 برای ثبت نام  اینجا کلیک کنید.
 
 
شعبه3: استخر  دانشگاه تربیت معلم حصارک : شهریه آموزش  تضمینی  شنا برای 10 جلسه در کلاسهای 5 نفره در بهار و تابستان سال95  برای کسانی که از طریق  این  سایت عضو میشوند با تخفیف  (150 هزار تومان) میباشد.
 
آدرس : اتوبان کرج - قزوین ، بعداز پل حصارک ، ورودی اول ، دانشگاه خوارزمی
 
 
 برای ثبت نام  اینجا کلیک کنید.
 
 
شعبه 4: استخر شهدای مشکین دشت ،شهریه آموزش  تضمینی  شنا برای 10 جلسه در کلاسهای 5 نفره در بهار و تابستان سال95  برای کسانی که از طریق  این  سایت عضو میشوند با تخفیف  (130 هزار تومان) میباشد.
 
 برای ثبت نام  اینجا کلیک کنید.
 
 آدرس: مشکین دشت ، انتهای بلوار صیاد شیرازی، جنب زمین چمن ، استخر شهدای مشکین دشت