عضو کانال تلگرام ما شوید

Shenadokhtaran@

meshkindashtpool@

بهترین برنامه ریزی برای اوقات فراغت تابستانه دختران و پسران

توضیحات :

پکیج دختران: دختران در روزهای زوج از ساعت 8 تا 13 در مجموعه حضور دارند . تایم اول وارد کلاسهای اموزشی شنا میشوند، بعد از صرف میان وعده ای که مجموعه در اختیارشان میگذارد وارد کلاس آموزشی ژیمناستیک ریتمیک می شوند و بعد از استراحتی کوتاه وارد کلاس اموزشی نقاشی می شوند. در مابقی روزهای زوج بجای کلاس نقاشی ، کلاس خوشنویسی و حرکات موزون می روند.

شهریه آموزشی 5 کلاس ورزشی – هنری برای 10 جلسه بهمراه میان وعده و بیمه ورزشی 280 هزار تومان میباشد. کلاسها از اول تیر شروع و تا نیمه شهریور ادامه خواهد داشت . شهریه 30 جلسه تابستانه  840 هزار تومان میشود که برای کسانی که بصورت یکجا ثبت نام نمایند با تخفیف مبلغ 750 هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

پکیچ پسران: پسران  روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت 14 تا19  در مجموعه حضور دارند . تایم اول وارد کلاسهای اموزشی شنا میشوند، بعد از صرف میان وعده ای که مجموعه در اختیارشان میگذارد وارد کلاس آموزشی فوتبال می شوندو بعد از استراحتی کوتاه وارد کلاس اموزشی دفاع شخصی می شوند.

شهریه آموزشی 3 کلاس ورزشی برای 10 جلسه بهمراه میان وعده و بیمه ورزشی 280 هزار تومان میباشد. کلاسها از اول تیر شروع و تا نیمه شهریور ادامه خواهد داشت . شهریه 20 جلسه تابستانه  560هزار تومان میشود که برای کسانی که بصورت یکجا ثبت نام نمایند با تخفیف مبلغ 500 هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

درانتهای  کلاسها برنامه اختتامیه بهمراه مسابقه و نمایشگاه برای یچه ها برگزار خواهد شد و هر انجه در کلاسهای تابستان اموزش گرفته اند برای  اولیا به نمایش خواهند گذاشت.

این پکیچ فقط در شعبه 2 ( مجموعه ورزشی و استخر شهدای مشکین دشت ) برگزار میشود. 

لازم بذکر میباشد در انتهای برنامه کلاسهای تابستانه‌ - افراد با استعداد در هر یک از کلاسها شناسایی شده و با شهریه دولتی برای سال تحصیلی در کلاسهای فوق ثبت نام میگردند. 

توجه:  مربیان هر کدام از کلاسهای فوق از گزینش سختی عبور کرده و  انتخاب شده اند و جزو بهترین ها میباشند . شما میتوانید هر کدام از کلاسها را که میخواهید بطور جداگانه ثبت نام نمایید.

آدرس اینستاگرام

amozesh.shena_dokhtaran.karaj